Petra Sršňová

 Transformační koučink / NLP / meditace

Jaký byl Tvůj rok 2023?

Jaký byl Tvůj rok 2023?

Pomalu, ale jistě, se nám blíží konec roku 🙂 

A je to ten nejlepší čas na vyhodnocení toho, co se nám podařilo a co ne. 

Můj rok 2023 byl náročný i obohacující. Začátkem roku mi bylo endokrinoložkou doporučeno, ať se objednám na operaci štítné žlázy. Uzlík na jedné straně dosáhnul už rozměru 2×3 centimetry, to nechceš. Termín operace mi v Motole dali až na listopad, což v té době znamenalo čekat 8 dlouhých měsíců než Ti odstraní něco, co už tam dle slov doktorů, nemáš mít. V březnu jsem se náhodně dostala na Mohendžodáro, což byl kurz tantrické jógy a tam mi došlo, že mám vlastně dostatek času zkusit alternativní způsoby léčby. Mohedžodáro mi pak také otevřelo cestu k výcviku Mentorka ženských meditací. Protože díky tomu, že jsem nebyla úplně zdravá, jsem si uvědomila, že jedna věc je pracovat s myslí (což dělám aktivně od roku 2017) a druhá věc je pracovat se svými fyzickými symptomy (tedy tělem). Jsem vděčná za tuto cestu, která mi otevřela dveře k práci se ženami i skrze aktivní meditace a umožnila mi s nimi pracovat ještě komplexněji. Jo a operaci v listopadu jsem zrušila 🙂

Z hlediska podnikání jsem předělala svoje stránky, natočila svůj první webinář 3 klíče ke spokojenosti (ačkoliv online webináře dělám často, tak tento byl poprvé natočen :)) a ve spolupráci s koučkou Verčou jsem připravila program Mé spokojenější já, který začíná 21. ledna 2024. A tak jak je vidět, na vše lze pohlížet dvojím pohledem 🙂

Proč se vlastně zabývat tím, jaký náš rok byl? To proto, že pokud chceš postupovat dál (rozvíjet se), vždy je potřeba zhodnotit, co v tomto roce fungovalo, co ne, co bylo fajn a co bys chtěla změnit.

Protože vždy, když chceš jít vpřed, potřebuješ vědět, od jakého bodu se odrážíš. A rok 2024 nebude jiný, pokud něco nezměníš.


A tak mám na Tebe pár otázek k zamyšlení:

Jaký byl Tvůj letošní rok? 

Stál za to? 

Povedlo se Ti vše, co jsi chtěla?

Zkus si najít čas sama pro sebe a zamyslet se nad třemi základními pilíři vedoucími ke spokojenosti, kterými jsou zdraví (fyzické i duševní), vztahy a práce (= příjem).


Tvůj vztah sama k sobě/zdraví

Jak jsi se k sobě chovala, jak jsi o sebe a své tělo pečovala? Cvičila jsi? Dbala o svůj jídelníček?

Dopřávala sis radosti? Co jsi se letos naučila? Jak jsi se starala o své zdraví? Jak jsi odpočívala?


Tvůj vztah k ostatním

Jak Ti to klapalo ve vztahu k manželovi, partnerovi, dětem, rodičům, přátelům, kolegům?

Na co jsi nejvíc pyšná? Za co jsi nejvíc vděčná?

Kdo Ti nejvíc pomohl? Kdo Ti ubíral nejvíc energie? 


Tvůj vztah k práci

Jaký byl Tvůj rok z hlediska práce? Bavilo tě to? Jsi dostatečně oceněna?

Dosáhla jsi všeho, co sis vytyčila? Jsi spokojená tam, kde jsi? 


Je něco, co můžeš změnit, abys byla v roce 2024 spokojenější? 

Co můžeš udělat jinak?


Měj se krásně a budu ráda, když mi napíšeš, jak to máš 🙂

S láskou, Peťa

Přejít nahoru