Petra Sršňová

 Transformační koučink / NLP / meditace

Koučink 1:1

Máš pocit, že jsi se ztratil/a na své cestě a nevíš, jak dál? 

Jsi zaseknutá ve vztahu, něco tam nefunguje? Řešíš partnera, děti, pracovní vztahy? 

Potřebuješ nastavit business strategii, změnit nebo najít práci, směr, smysl, nastavit vizi?

Na každý problém existuje řešení

Přijď na koučink, kde se podíváš na svoji situaci z různých úhlů pohledu.

Přijdeš si na to, co Ti momentálně nejvíce komplikuje život, čím se sabotuješ a skrze práci s myslí si najdeš řešení, jak se z toho vymanit ♥.

Nemusíš v tom být sama

Budu Tvojí nestrannou posluchačkou, podporou, koučkou, terapeutkou, kamarádkou a průvodkyní. 

A pamatuj, žádné téma není hloupé, pokud Ti znesnadňuje život.

Co bude výsledkem našeho sezení? 

Kromě pocitu úlevy budeš přesně vědět, co máš dělat dál

Budeš namotivovaná, s úsměvem na rtech, tak nějak lehčí a připravená se vrhnout na kroky, které si stanovíš. 

Na email Ti poté zašlu poznámky, které si dělám v průběhu koučinku.

Cena KOUČINKU 1:1 

Délka jednorázového koučinku je 90 minut a stojí 2700 Kč

Balíček 4 sezení po 90 minutách stojí 8000 Kč.

Sezení probíhá buď online přes google meet, v mojí koučovně v Nučicích (Praha-západ) či v klidné kavárně na Andělu.

Jak koučink konkrétně probíhá?

  1. Na začátku sezení si stanovíš téma, na kterém budeme pracovat. Neboj, s tím Ti ráda pomůžu.

2. Na stupnici 1-10 si určíš, kde se v daném tématu nacházíš, ať vidíš, kam jsi se na konci posunula.

3. Pomocí práce s myslí, různých technik a kladení efektivních otevřených otázek se dostaneš k sobě sama.

4. Přijdeš si na řešení, nastavíš si akční kroky a budeš přesně vědět, jaký je ten další krok, který máš udělat. 

                Kdo jsem?

 
 Jmenuju se Petra a jsem transformační koučka, lektorka a mentorka ženských meditací.
 
O osobní a profesní rozvoj se zajímám už 15 let, z toho jsem od roku 2017 certifikovanou koučkou a později i NLP koučkou/terapeutkou. Přednáším, pořádám webináře a workshopy pro veřejnost, nabízím online programy, konzultace a koučink.

V životě jsem se nevyhnula osobním ani profesním prohrám. Ale jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí. Od té doby jsem hledala způsoby, jak najít cestu sama k sobě a stát se tak sebevědomou, vyrovnanou a spokojenou/úspěšnou ženou.
 
Prošla jsem mnoha českými i zahraničními školeními, výcviky a programy, abych ti nakonec mohla ukázat tu nejjednodušší cestu = zkratku ke spokojenosti/úspěchu a sebe-vědomému životu (viz programy). 🙂
petabezpoz_optimized

Reference

Petra je pro mě příkladem správného kouče. Je za každých okolností profesionální, příjemná, naslouchající a nestranná a jemně váš směřuje k vytyčení jednotlivých kroků k dosažení vašeho cíle. Jsem s naší spoluprací velice spokojená a děkuji 🙂
- Petra Honzíková, majitelka FIT strava
Petra oplývá velmi silným charismatem, má dar empatie a dokáže okamžitě strhnout pozornost. Je schopná velmi rychle rozklíčovat osobnost klienta, povzbudit a navést správným směrem. Už první workshop s Petrou mi do života vnesl překvapivě výrazně pozitivní změny. Velice Petru jako koučku doporučuji.
- Soňa Votavová
Petra je pro mne synonymem kouče a partnera v jednom. Neznám mnoho lidí, kteří mají takové nadšení pro práci a skvělé komunikační dovednosti. Dokáže uhlídat individuální potřeby jednotlivců i v rámci skupinové práce, každý si pak ze setkání odnáší to své, potřebné. Společná sezení s ní byla příjemným zastavením v dnešní uspěchané době a kromě toho, Petra je velmi milá jako člověk, radost s ní spolupracovat. Děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů, my se také dle potřeb budeme rádi vracet.
- Lenka Sonnková, majitelka inSPORTline
Vřele Petru jako koučku doporučuji, je empatická, příjemná, dodá sílu a má opravdu dar Vás posunout dál.
- Lenka Kvaltýnová, marketing MÚÚÚ
Nikdy jsem nevěřila, že by koučink mohl mít nějaký efekt, nicméně Petra mě přesvědčila o opaku. Na koučinku už jsem byla vícekrát a vidím na sobě pozitivní změny. Děkuji!
- Petra Kubáčová, advokátka
Petra je úžasně pozitivní a optimistický člověk. Svým vysoce profesionálním přístupem a znalostmi dokáže v člověku probudit skrytý potenciál a doslova nakopnout k lepšímu. Její výsledky jsou ohromující!
- Martina Kočárníková, marketing
Petra je člověk na správném místě. Její vlastnosti, schopnosti a zkušenosti ji přímo předurčují pro práci kouče. Její sezení jsou efektivní, nabijí vás pozitivní energií, uvědomíte si, jaké jsou vaše zažité omezující vzorce chování a s pomocí různých technik vás dokáže velmi rychle posunout k požadovanému stavu či cíli.
- Martin Hájek, Livesport
Petra was certainly very professional and helpful and her charisma and her methods of work were needed for a step ahead of myself and my company. Thanks again for the pleasant collaboration.
- Antonio Ciullo, managing director
Petra je velice empatická a pozitivní osobnost. Setkání s ní bylo pro mne velice inspirující, protože mi ukázala způsob, jak poznat lépe samu sebe, své životní hodnoty a jakým způsobem dosahovat cílů ve svém životě.
- Lenka
Jak jsem měla možnost Petru poznat, je její cesta profesionálního kouče tou správnou. Její entuziasmus je zdravě nakažlivý. Její profesionální a komunikační schopnosti přivést Vás na tu správnou cestu v rozvoji osobního i profesního potenciálu jsou nezměrné. Spolupráce s Petrou je vykročením tím správným směrem.
- Lenka Jarošová, HR manažerka
Petru jako kouče určitě doporučuji. Je to profík a člověk na správném místě se správnou dávkou empatie.
- Magdalena Lukášová, communication specialist
Se sebe rozvojovými školeními mám již své zkušenosti, a proto můžu objektivně zhodnotit také workshop, kterého jsem se nedávno zúčastnila. Tento workshop mě donutil se podívat na samu sebe jinýma očima a mimo jiné pochopit, že to, jací jsme vůči sobě, odráží naše vztahy k ostatním. Oceňuji perfektní přípravu a profesionální přístup koučky Petry Sršňové, díky které byla prezentace svižná a poutavá zároveň. Můžu jen doporučit.
- Veronika Obroučková, majitelka salónu
Petra is a highly emphatic person with a strong dedication to listen and to understand. She is able to create an outstanding positive environment where people can open up. I worked with Petra for over 8 years in challenging projects together. She is truly passionate in what she does and has an outstanding professional understanding.
- Joachim Sauter, managing director
Petru jako kouče vřele doporučuji. Pomohla mi nahlas si přiznat mé nejistoty, pochybnosti a obavy, které mě omezovaly. Následně mě pak i navedla na cestu, jak je eliminovat. Pro mě osobně to byl po stránce emocí velmi silný zážitek, za který jsem nesmírně vděčná!
- Ing. Jana Průchová, sales manager
Pracovat na svém osobním rozvoji je základem pro to, co předáváme dál svým dětem. Doporučuji jakýkoliv Petry workshop, protože Vás posune dál a začnete pracovat sám na sobě. Koučka Petra je empatická profesionálka, která Vám ukáže cestu, jak toho docílit. Její workshopy jsou obohacující, perfektně připravené a praktické. Každý by měl začít sám u sebe a Petra Vám ukáže, jak na to.
- Denisa Kejlová
Petra má skvěle propracovanou koučovací metodiku s velkým důrazem na cíl, který chce klient dosáhnout. Svým osobním vřelým přístupem dodává energii a naději, že nic není nemožné a každá překážka v životě nebo v práci je zvládnutelná. Setkání s ní bylo pro mě velkým přínosem!
- Jiří Such, grafik
Doporučuji Petru v oblasti osobního i profesního rozvoje. Někdy je potřeba nebýt na problém sám, využít pomoci někoho, kdo Vás nasměruje tam kde chcete být a dodá Vám odvahu. Pojďme si život užít! Žijeme jen jednou! Děkuji za Petry čas 🙂
- Helena Selicharová, office manager
Mám za sebou kurz Jak na zdravé sebevědomí, na začátku kurzu jsem byla rozpačitá, plná pochyb, ne z lektorky Petry, ale ze sebe. Postupně jsem stud i pochyby odhodila. Petra byla skvělým koučem, co nejvíc oceňuji, že jsem si na různé životní řešení přišla sama – paní Petra mě jen vedla!!! Hrozně mi pomohlo psát si situace na papír – klady a zápory, vždy u mě převažovaly kladné věci a to u člověka s nízkým sebevědomím nečekáte. Byly to skvěle strávené tři hodiny, nabilo mě to energií a chutí o sobě tolik nepochybovat jako o ženě, matce, manželce, kamarádce… Děkuji!
- Veronika H., influencer
Absolvovala jsem u Petry kurz Jak na zdravé sebevědomí a mohu kurz i lektorku vřele doporučit. Petra je velice vnímavá, pozorná, vždy si ví rady a pokaždé umí položit otázku tak, aby se člověk víceméně sám dobral pochopení kořenů svých potíží či možností jejich řešení. Rozhovor probíhal přirozeně, přátelsky a zároveň vysoce profesionálně, vždy směřoval k jasnému cíli. K Petře jsem nabyla velké důvěry, což je u koučinku nesporně klíčové. Moc jí děkuji za umožnění posunu ve svém osobním rozvoji.
- Zuzana S., analytik
Spolupráce s Petrou byla pro nás velmi přínosná. Svým moderním a otevřeným přístupem nám dala nové podněty k nastavení a pochopení rolí jednotlivých členů týmu a trochu nás tak tímto pozitivně “zrestartovala”. Díky a doporučuji.
- Šimon Hamerský, generální ředitel

Váháš, zda se Tvá situace dá vyřešit pomocí koučinku

Neváhej a zarezervuj si 20minutovou konzultaci zdarma v kalendáři 🙂

Chceš se mě na něco zeptat? 
Pošli mi email na:
Petra Sršňová | Mindset koučka pro ženy
Přejít nahoru