Koučink 1:1

Řešíš něco v osobním nebo profesním životě a nevíš, jak dál? 

Jsi zaseknutá ve vztahu, něco tam nefunguje? Řešíš partnera, děti, vztahy celkově? 

Nebo potřebuješ nastavit business strategii, změnit nebo najít práci, směr, smysl, nastavit vizi?

Měním ženám životy k lepšímu, jsi připravena se posunout dál v tom svém?

Během naší konzultace se podíváme na tvoji momentální situaci, ze které se ti zdá, že nevede cesta ven.

Poodhalíme, co ti komplikuje život, co to způsobuje a najdeme spolu řešení, jak se z toho vymanit.

Není třeba se v tom plácat sama

Výsledky koučinku se dají měřit a díky tomu vím, že se každá moje klientka posunula již po prvním setkání.

Co bude výsledkem naší konzultace? 

Kromě pocitu úlevy budeš mít naplánované akční kroky, které ti pomůžou se vymotat z tvého bludného kruhu. Budeš namotivovaná, s úsměvem na rtech, tak nějak lehčí a připravená se vrhnout na kroky, které si stanovíš.

Cena KOUČINKU 1:1 je 2700 Kč.

Délka sezení je v případě jednorázové konzultace 90 minut a stojí 2700 Kč. 

Sezení probíhá buď online nebo v mojí koučovně v Nučicích (Praha-západ) či v klidné kavárně na Andělu.

Mým záměrem je pomáhat ženám a vést je k pochopení, že mohou být tvůrkyněmi svého krásnějšího života.

Proč chtít spolupracovat právě se mnou?

Nabízím ti zcela unikátní koncept rozvoje, který jsem vytvořila kombinováním technik uvedených níže na základě svých mnohaletých zkušeností. Tyto techniky mi umožňují poprat se s klientovými strašáky a nechat je strašit někde jinde 🙂

1.    Koučink je mocný nástroj, který umožňuje pomocí různých technik nahlédnout do mysli každého klienta. Pomocí kladení otevřených otázek se klient dostává k odpovědím na své otázky a posouvá se tak v daném tématu blíže k cíli. Dochází k uvolňování potenciálu.

2.    NLP (neurolingvistické programování) v sobě zahrnuje značnou řadu funkčních technik pro práci s myslí, které umožňují dosáhnout chtěných změn na úrovni myšlení, chování a prožívání.

3.    Mentální fitness posiluje duševní zdatnost klientů a umožňuje odhalovat a pracovat s vnitřním mudrcem i sabotéry.

Jaké změny u tebe nastanou po spolupráci se mnou?

Hned během koučinku ucítíš úlevu a větší vnitřní klid. 
Na konci se budeš cítit namotivovaná a spokojenější.
Budeš mít jasný plán a přesně vypsané kroky, které potřebuješ udělat pro to, aby se kolečko rozhýbalo. 
Začneš se na svět zase usmívat, protože budeš vědět, co dělat dál 🙂

Jak bude naše koučovací setkání probíhat?

→ Setkáme se osobně v mé koučovně v Nučicích (Praha-západ), případně v klidné kavárně na Andělu nebo online
→ Online setkání probíhají přes Skype, Zoom či Messenger
→ Po zaplacení si v rezervačním systému zarezervuješ svůj termín a můžeš se těšit na změnu 🙂

                Kdo jsem já?

 
 Jmenuju se Petra a jsem koučka, lektorka a mentorka.
 
O osobní a profesní rozvoj se zajímám více než 10 let, z toho jsem od roku 2017 certifikovanou koučkou a později i NLP koučkou. Přednáším, organizuju webináře pro veřejnost, nabízím individuální programy, konzultace a koučink.

V životě jsem se nevyhnula osobním ani profesním prohrám. Ale jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí. 🙂 Od té doby jsem hledala způsoby, jak najít cestu sama k sobě a stát se tak sebevědomou, vyrovnanou a spokojenou/úspěšnou ženou.
 
Prošla jsem mnoha českými i zahraničními školeními, výcviky a programy, abych ti nakonec mohla ukázat tu nejjednodušší cestu = zkratku ke spokojenosti/úspěchu a sebe-vědomému životu (viz moje programy). 🙂
petabezpoz_optimized

Reference

Petra je pro mě příkladem správného kouče. Je za každých okolností profesionální, příjemná, naslouchající a nestranná a jemně váš směřuje k vytyčení jednotlivých kroků k dosažení vašeho cíle. Jsem s naší spoluprací velice spokojená a děkuji 🙂
- Petra Honzíková
Petra oplývá velmi silným charismatem, má dar empatie a dokáže okamžitě strhnout pozornost. Je schopná velmi rychle rozklíčovat osobnost klienta, povzbudit a navést správným směrem. Už první workshop s Petrou mi do života vnesl překvapivě výrazně pozitivní změny. Velice Petru jako koučku doporučuji.
- Soňa Votavová
Petra je pro mne synonymem kouče a partnera v jednom. Neznám mnoho lidí, kteří mají takové nadšení pro práci a skvělé komunikační dovednosti. Dokáže uhlídat individuální potřeby jednotlivců i v rámci skupinové práce, každý si pak ze setkání odnáší to své, potřebné. Společná sezení s ní byla příjemným zastavením v dnešní uspěchané době a kromě toho, Petra je velmi milá jako člověk, radost s ní spolupracovat. Děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů, my se také dle potřeb budeme rádi vracet.
- Lenka Sonnková
Vřele Petru jako koučku doporučuji, je empatická, příjemná, dodá sílu a má opravdu dar Vás posunout dál.
- Lenka Kvaltýnová
Nikdy jsem nevěřila, že by koučink mohl mít nějaký efekt, nicméně Petra mě přesvědčila o opaku. Na koučinku už jsem byla vícekrát a vidím na sobě pozitivní změny. Děkuji!
- Petra Kubáčová
Petra je úžasně pozitivní a optimistický člověk. Svým vysoce profesionálním přístupem a znalostmi dokáže v člověku probudit skrytý potenciál a doslova nakopnout k lepšímu. Její výsledky jsou ohromující!
- Martina Kočárníková
Petra je člověk na správném místě. Její vlastnosti, schopnosti a zkušenosti ji přímo předurčují pro práci kouče. Její sezení jsou efektivní, nabijí vás pozitivní energií, uvědomíte si, jaké jsou vaše zažité omezující vzorce chování a s pomocí různých technik vás dokáže velmi rychle posunout k požadovanému stavu či cíli.
- Martin Hájek
Petra was certainly very professional and helpful and her charisma and her methods of work were needed for a step ahead of myself and my company. Thanks again for the pleasant collaboration.
- Antonio Ciullo
Petra je velice empatická a pozitivní osobnost. Setkání s ní bylo pro mne velice inspirující, protože mi ukázala způsob, jak poznat lépe samu sebe, své životní hodnoty a jakým způsobem dosahovat cílů ve svém životě.
- Lenka
Jak jsem měla možnost Petru poznat, je její cesta profesionálního kouče tou správnou. Její entuziasmus je zdravě nakažlivý. Její profesionální a komunikační schopnosti přivést Vás na tu správnou cestu v rozvoji osobního i profesního potenciálu jsou nezměrné. Spolupráce s Petrou je vykročením tím správným směrem.
- Lenka Jarošová
Petru jako kouče určitě doporučuji. Je to profík a člověk na správném místě se správnou dávkou empatie.
- Magdalena Lukášová
Se sebe rozvojovými školeními mám již své zkušenosti, a proto můžu objektivně zhodnotit také workshop, kterého jsem se nedávno zúčastnila. Tento workshop mě donutil se podívat na samu sebe jinýma očima a mimo jiné pochopit, že to, jací jsme vůči sobě, odráží naše vztahy k ostatním. Oceňuji perfektní přípravu a profesionální přístup koučky Petry Sršňové, díky které byla prezentace svižná a poutavá zároveň. Můžu jen doporučit.
- Veronika Obroučková
Petra is a highly emphatic person with a strong dedication to listen and to understand. She is able to create an outstanding positive environment where people can open up. I worked with Petra for over 8 years in challenging projects together. She is truly passionate in what she does and has an outstanding professional understanding.
- Joachim Sauter
Petru jako kouče vřele doporučuji. Pomohla mi nahlas si přiznat mé nejistoty, pochybnosti a obavy, které mě omezovaly. Následně mě pak i navedla na cestu, jak je eliminovat. Pro mě osobně to byl po stránce emocí velmi silný zážitek, za který jsem nesmírně vděčná!
- Ing. Jana Průchová
Pracovat na svém osobním rozvoji je základem pro to, co předáváme dál svým dětem. Doporučuji jakýkoliv Petry workshop, protože Vás posune dál a začnete pracovat sám na sobě. Koučka Petra je empatická profesionálka, která Vám ukáže cestu, jak toho docílit. Její workshopy jsou obohacující, perfektně připravené a praktické. Každý by měl začít sám u sebe a Petra Vám ukáže, jak na to.
- Denisa Kejlová
Petra má skvěle propracovanou koučovací metodiku s velkým důrazem na cíl, který chce klient dosáhnout. Svým osobním vřelým přístupem dodává energii a naději, že nic není nemožné a každá překážka v životě nebo v práci je zvládnutelná. Setkání s ní bylo pro mě velkým přínosem!
- Jiří Suchý
Doporučuji Petru v oblasti osobního i profesního rozvoje. Někdy je potřeba nebýt na problém sám, využít pomoci někoho, kdo Vás nasměruje tam kde chcete být a dodá Vám odvahu. Pojďme si život užít! Žijeme jen jednou! Děkuji za Petry čas 🙂
- Helena Selicharová
Mám za sebou kurz Jak na zdravé sebevědomí, na začátku kurzu jsem byla rozpačitá, plná pochyb, ne z lektorky Petry, ale ze sebe. Postupně jsem stud i pochyby odhodila. Petra byla skvělým koučem, co nejvíc oceňuji, že jsem si na různé životní řešení přišla sama – paní Petra mě jen vedla!!! Hrozně mi pomohlo psát si situace na papír – klady a zápory, vždy u mě převažovaly kladné věci a to u člověka s nízkým sebevědomím nečekáte. Byly to skvěle strávené tři hodiny, nabilo mě to energií a chutí o sobě tolik nepochybovat jako o ženě, matce, manželce, kamarádce… Děkuji!
- Veronika H.
Absolvovala jsem u Petry kurz Jak na zdravé sebevědomí a mohu kurz i lektorku vřele doporučit. Petra je velice vnímavá, pozorná, vždy si ví rady a pokaždé umí položit otázku tak, aby se člověk víceméně sám dobral pochopení kořenů svých potíží či možností jejich řešení. Rozhovor probíhal přirozeně, přátelsky a zároveň vysoce profesionálně, vždy směřoval k jasnému cíli. K Petře jsem nabyla velké důvěry, což je u koučinku nesporně klíčové. Moc jí děkuji za umožnění posunu ve svém osobním rozvoji.
- Zuzana S.
Spolupráce s Petrou byla pro nás velmi přínosná. Svým moderním a otevřeným přístupem nám dala nové podněty k nastavení a pochopení rolí jednotlivých členů týmu a trochu nás tak tímto pozitivně “zrestartovala”. Díky a doporučuji.
- Šimon Hamerský
Chceš mi raději poslat e-mail? 
Pošli mi ho na:
Petra Sršňová | Mindset koučka pro ženy
Přejít nahoru