Petra Sršňová

 Transformační koučink / NLP / meditace

Tvůrcem Svého Života

 

Možná cítíš, že život nesplňuje tvoje představy. Že si ho potřebuješ trochu přeskládat. 

Možná toužíš po jiné práci, po více penězích, po větším klidu nebo harmoničtějších vztazích?

Možná už jsi i začal/a hledat možnosti, jak toho dosáhnout.

Pak jsi tu správně

Nabízím ti individuální 6 měsíční transformační program Tvůrcem svého života, během kterého spolu projdeme nejdůležitější životní oblasti.

Těmi jsou: vztah k sobě, vztah k ostatním, vztah k práci, vztah k penězům a vztah ke zdraví. Uvědomění si nezdravých vzorců chování a jejich přerámcování v těchto oblastech vede totiž k vytváření takového života, jaký si opravdu přeješ ♥

Co můžeš očekávat?

 • Najdeš cestu zpět k sobě.
 • Uvědomíš si svou sebehodnotu a vzroste tvoje sebevědomí.
 • Naučíš se nastavovat si své osobní hranice.
 • Rozkryješ si vzorce chování v jednotlivých oblastech – vztahu k sobě, vztahu k ostatním, práci, financím i zdraví.
 • Zapracujeme na nepotřebných blocích a nahradíme je něčím prospěšnějším.
 • Pochopíš, proč se ti v některých oblastech nedaří.
 • Naučíš se pracovat s novými návyky, naučíš se posilovat mozek jako sval.
 • Naučíš se techniky, které můžeš využívat i pro budoucí účely.
 • Dojde ke zlepšení ve všech oblastech.
 • POZOR: Změní ti to život!
 

Cena PROGRAMU

Individuální komplexní 6 měsíční program pro všechny, kdo cítí, že potřebují VIP individuální péči a dostatek času pro vstřebání a trvalé ukotvení změn ve všech životních oblastech. 

Tento transformační 6měsíční program zahrnuje:

 • 1x vstupní konzultaci, kde si stanovíme plán na 6 měsíců
 • 2 x 90 minut online každý měsíc
 • celkem 12 koučovacích sezení
 • po každém sezení soupis poznámek
 • domácí příprava
 • nepřetržitá podpora na whatsapp
 • 1x výstupní konzultace

Cena 22.700 Kč

Mým záměrem je pomáhat a vést k pochopení, 

že jsme tvůrci našich krásných životů.

Co dělám? 

Měním především ženám životy k lepšímu v oblasti vztahu k sobě i ostatním, práce, peněz i zdraví. Vše je totiž spojeno se vším. A základní hodnotou je právě sebe-vědomí, kdy jsem si vědoma vlastní hodnoty, umím si tak nastavit vlastní hranice a vím, kdo jsem. A když víš, kdo jsi, pak taky víš, co chceš a umíš si o to říct nebo si to vytvořit.

Vytváříš si podmínky pro to, abys žila v takovém prostředí, které tu tvojí hodnotu odráží, tzn. že svým rozvojem měníš i okolí a vztahy v něm. To se promítá i do dalších tvých životních oblastí, které projdeme. Odhalíme tvé sabotéry i bloky a omezující vzorce chování a vezmeme si z nich jen to potřebné, zbytek můžeš pustit.

Proč chtít spolupracovat právě se mnou?

Využívám jedinečný koncept osvědčených koučovacích metod s praktikami z neurovědy, doplněné dechovými cvičeními, vizualizacemi, mindfulness a mentálním fitness Positive Intelligence. Jsem velmi intuitivní, empatická a všechny informace jsou u mě v bezpečí.

 

Jaké změny u Tebe nastanou po spolupráci se mnou?

Budeš se cítit uvolněná, spokojená a vnitřně klidná.

Přizpůsobíš si život tak, aby se Ti v něm spokojeně žilo.
Zlepšíš si svůj vztah k sobě, budeš se mít ráda.

Zlepšíš si svůj vztah k partnerovi, případně budeš na dobré cestě si partnera najít.

Zlepšíš si celkově vztahy s ostatními.
Posuneš se v oblasti práce – zlepší se Tvé pracovní prostředí nebo třeba zatoužíš po jiné práci.

Budeš mít nakročeno k více penězům.

Budeš vědět, co dělat pro své lepší zdraví.

Jinými slovy si odbouráš nefunkční vzorce chování ve všech oblastech 
a tím dáš průchod svému štěstí a úspěchu 

Jak bude naše koučovací setkání probíhat?

→ První setkání proběhne osobně, abychom se lépe poznaly a naladily se na stejnou vlnu
→ Osobní setkání probíhá v mé koučovně v Nučicích, Praha-západ nebo v klidné kavárně na Andělu 
→ Následně se budeme setkávat on-line, videohovorem přes google meet
→ Všechny společné termíny setkání si stanovíme během první konzultace tak, aby nám vyhovovaly
→ Každé setkání bude trvat 60 – 90 minut podle potřeby
 

Kdo jsem já?

Jmenuji se Petra Sršňová a jsem koučka, lektorka a mentorka.
 
Sama jsem si prošla velmi zdlouhavým procesem, abych žila v souladu sama se sebou a svými hodnotami. Abych nepřemítala, zda jsem něco měla/neměla říct. Abych se neděsila nových věcí a zážitků. Uměla si říct o pomoc, abych řekla Ne, když už je toho moc. Abych si si byla vědoma vlastní hodnoty. A především, abych se měla skutečně ráda 🙂 
 
V životě má psychika utrpěla v osobní i profesní rovině. 
Tehdy, když jsem se ocitla blízko smrti v Londýně, když tam jeden násilník v punčoše přes obličej napadl před domem nožem maminku Vanessky, o kterou jsem se starala.
Tehdy, když jsem musela po 5ti letech „položit“ svojí agenturu (chápej, mé vypiplané dítě!), protože jsem příliš důvěřovala lidem kolem sebe.
Tehdy, když jsem vyhořela z totálního pracovního nasazení a 2 roky se intenzivně léčila s imunitou a únavovým syndromem.
A mohla bych vypisovat další zážitky, které se mi vepsaly do tváře.
ALE! Co tě nezabije, to tě posílí a to vše mě dostalo právě sem 🙂
 
Absolvovala jsem mnoho českých i zahraničních školení, výcviků a programů, abych ti nakonec mohla ukázat tu nejjednodušší cestu = zkratku ke spokojenosti/úspěchu a sebe-vědomému životu.

Reference

Petra je pro mě příkladem správného kouče. Je za každých okolností profesionální, příjemná, naslouchající a nestranná a jemně váš směřuje k vytyčení jednotlivých kroků k dosažení vašeho cíle. Jsem s naší spoluprací velice spokojená a děkuji 🙂
- Petra Honzíková, majitelka FIT-strava
Petra oplývá velmi silným charismatem, má dar empatie a dokáže okamžitě strhnout pozornost. Je schopná velmi rychle rozklíčovat osobnost klienta, povzbudit a navést správným směrem. Už první workshop s Petrou mi do života vnesl překvapivě výrazně pozitivní změny. Velice Petru jako koučku doporučuji.
- Soňa Votavová
Petra je pro mne synonymem kouče a partnera v jednom. Neznám mnoho lidí, kteří mají takové nadšení pro práci a skvělé komunikační dovednosti. Dokáže uhlídat individuální potřeby jednotlivců i v rámci skupinové práce, každý si pak ze setkání odnáší to své, potřebné. Společná sezení s ní byla příjemným zastavením v dnešní uspěchané době a kromě toho, Petra je velmi milá jako člověk, radost s ní spolupracovat. Děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů, my se také dle potřeb budeme rádi vracet.
- Lenka Sonnková
Vřele Petru jako koučku doporučuji, je empatická, příjemná, dodá sílu a má opravdu dar Vás posunout dál.
- Lenka Kvaltýnová
Nikdy jsem nevěřila, že by koučink mohl mít nějaký efekt, nicméně Petra mě přesvědčila o opaku. Na koučinku už jsem byla vícekrát a vidím na sobě pozitivní změny. Děkuji!
- Petra Kubáčová
Petra je úžasně pozitivní a optimistický člověk. Svým vysoce profesionálním přístupem a znalostmi dokáže v člověku probudit skrytý potenciál a doslova nakopnout k lepšímu. Její výsledky jsou ohromující!
- Martina Kočárníková
Petra je člověk na správném místě. Její vlastnosti, schopnosti a zkušenosti ji přímo předurčují pro práci kouče. Její sezení jsou efektivní, nabijí vás pozitivní energií, uvědomíte si, jaké jsou vaše zažité omezující vzorce chování a s pomocí různých technik vás dokáže velmi rychle posunout k požadovanému stavu či cíli.
- Martin Hájek
Petra was certainly very professional and helpful and her charisma and her methods of work were needed for a step ahead of myself and my company. Thanks again for the pleasant collaboration.
- Antonio Ciullo
Petra je velice empatická a pozitivní osobnost. Setkání s ní bylo pro mne velice inspirující, protože mi ukázala způsob, jak poznat lépe samu sebe, své životní hodnoty a jakým způsobem dosahovat cílů ve svém životě.
- Lenka
Jak jsem měla možnost Petru poznat, je její cesta profesionálního kouče tou správnou. Její entuziasmus je zdravě nakažlivý. Její profesionální a komunikační schopnosti přivést Vás na tu správnou cestu v rozvoji osobního i profesního potenciálu jsou nezměrné. Spolupráce s Petrou je vykročením tím správným směrem.
- Lenka Jarošová
Petru jako kouče určitě doporučuji. Je to profík a člověk na správném místě se správnou dávkou empatie.
- Magdalena Lukášová
Se sebe rozvojovými školeními mám již své zkušenosti, a proto můžu objektivně zhodnotit také workshop, kterého jsem se nedávno zúčastnila. Tento workshop mě donutil se podívat na samu sebe jinýma očima a mimo jiné pochopit, že to, jací jsme vůči sobě, odráží naše vztahy k ostatním. Oceňuji perfektní přípravu a profesionální přístup koučky Petry Sršňové, díky které byla prezentace svižná a poutavá zároveň. Můžu jen doporučit.
- Veronika Obroučková
Petra is a highly emphatic person with a strong dedication to listen and to understand. She is able to create an outstanding positive environment where people can open up. I worked with Petra for over 8 years in challenging projects together. She is truly passionate in what she does and has an outstanding professional understanding.
- Joachim Sauter
Petru jako kouče vřele doporučuji. Pomohla mi nahlas si přiznat mé nejistoty, pochybnosti a obavy, které mě omezovaly. Následně mě pak i navedla na cestu, jak je eliminovat. Pro mě osobně to byl po stránce emocí velmi silný zážitek, za který jsem nesmírně vděčná!
- Ing. Jana Průchová
Pracovat na svém osobním rozvoji je základem pro to, co předáváme dál svým dětem. Doporučuji jakýkoliv Petry workshop, protože Vás posune dál a začnete pracovat sám na sobě. Koučka Petra je empatická profesionálka, která Vám ukáže cestu, jak toho docílit. Její workshopy jsou obohacující, perfektně připravené a praktické. Každý by měl začít sám u sebe a Petra Vám ukáže, jak na to.
- Denisa Kejlová
Petra má skvěle propracovanou koučovací metodiku s velkým důrazem na cíl, který chce klient dosáhnout. Svým osobním vřelým přístupem dodává energii a naději, že nic není nemožné a každá překážka v životě nebo v práci je zvládnutelná. Setkání s ní bylo pro mě velkým přínosem!
- Jiří Suchý
Doporučuji Petru v oblasti osobního i profesního rozvoje. Někdy je potřeba nebýt na problém sám, využít pomoci někoho, kdo Vás nasměruje tam kde chcete být a dodá Vám odvahu. Pojďme si život užít! Žijeme jen jednou! Děkuji za Petry čas 🙂
- Helena Selicharová
Mám za sebou kurz Jak na zdravé sebevědomí, na začátku kurzu jsem byla rozpačitá, plná pochyb, ne z lektorky Petry, ale ze sebe. Postupně jsem stud i pochyby odhodila. Petra byla skvělým koučem, co nejvíc oceňuji, že jsem si na různé životní řešení přišla sama – paní Petra mě jen vedla!!! Hrozně mi pomohlo psát si situace na papír – klady a zápory, vždy u mě převažovaly kladné věci a to u člověka s nízkým sebevědomím nečekáte. Byly to skvěle strávené tři hodiny, nabilo mě to energií a chutí o sobě tolik nepochybovat jako o ženě, matce, manželce, kamarádce… Děkuji!
- Veronika H.
Absolvovala jsem u Petry kurz Jak na zdravé sebevědomí a mohu kurz i lektorku vřele doporučit. Petra je velice vnímavá, pozorná, vždy si ví rady a pokaždé umí položit otázku tak, aby se člověk víceméně sám dobral pochopení kořenů svých potíží či možností jejich řešení. Rozhovor probíhal přirozeně, přátelsky a zároveň vysoce profesionálně, vždy směřoval k jasnému cíli. K Petře jsem nabyla velké důvěry, což je u koučinku nesporně klíčové. Moc jí děkuji za umožnění posunu ve svém osobním rozvoji.
- Zuzana S.
Spolupráce s Petrou byla pro nás velmi přínosná. Svým moderním a otevřeným přístupem nám dala nové podněty k nastavení a pochopení rolí jednotlivých členů týmu a trochu nás tak tímto pozitivně “zrestartovala”. Díky a doporučuji.
- Šimon Hamerský
Co bys ještě potřebovala vědět, aby ses mohla rozhodnout? 

Zarezervuj si 20minutovou konzultaci zdarma nebo mi napiš mi na e-mail:
 
Přejít nahoru