Petra Sršňová

 Transformační koučink / NLP / meditace

Již brzy proběhne další běh

transformačního programu >Mé spokojenější já< s intenzivní podporou.

Přihlas se a získej informace o nejvýhodnější nabídce.

Chtěla bys cítit více energie a pohody?

» Chceš se uvolnit a zklidnit mysl?

» Odhalit své limity, bloky a strachy?

» Naučit se s nimi pracovat?

» Pěstovat si nové zdravější návyky?

» Vytyčit si své cíle a nastavit jednotlivé kroky?

Jsi tu správně ♥

Osobní rozvoj si můžeš užít tak jako stovky žen před tebou, které

» prošly efektivními a osvědčenými postupy;

» proměnily své vzorce chování;

» se dostaly na novou úroveň vnímání sebe sama;

» a získaly návod, jak jít své spokojenosti naproti.

Program Ti otevře oči

 

♥ Ujasníš si, kde se v životě nacházíš a najdeš si svůj směr

♥ Odhalíš svá limitující přesvědčení a naučíš se efektivní techniky, jak na ně.

♥ Nastavíš si cíle a získáš odvahu si za nimi jít.

Na chvíli se zastav a představ si, jaké to je, když se cítíš úplně klidná a uvolněná.

Víš, že taková, jaká jsi, jsi v pořádku.

Bez výčitek si děláš radosti a žiješ život podle sebe.

Dovol si to snít i žít 

Víme, jaké to je, když Tě omezují různé bloky a strachy z dětství a dospívání. Také jsme si tím prošly. Zkoumaly jsme mnoho let, jak to celé funguje. Jak ze vzorců chování vystoupit, abychom mohly žít spokojenější životy. 

Ne, rozhodně nejsme dokonalé. A víš co? O to ani nejde. Žít v souladu sama se sebou i se svými chybami. To je to, co Ti chceme předat. 

Otevři se možnosti, že život nemusíš jen přežívat. Dovol si ho radostně žít a prožívat.

Je program pro Tebe?

Poznáváš se navíc v některém z těchto bodů?

» cítím se unavená, ve stresu, bez nálady

» mám pocit, že je toho na mě moc, jsem zahlcená

» moc si nevěřím, plácám se ze strany na stranu

» hledám smysl, svůj cíl a směr

Intenzivní podpora

4 týdny Ti budeme průvodkyněmi, mentorkami, koučkami, oporou a maximální podporou. Já, Péťa Sršňová a Verča Juklová.

Záměrem programu je uvolnit se a prohlubovat lásku sama k sobě. Měnit omezující přesvědčení na vědomí toho, že jsi schopna žít spokojený život dle svých představ.

Efektivní metody

Pocítíš, jaké to je, když nemáš v hlavě příliš mnoho myšlenek.

Uvědomíš si, že máš proč se mít ráda.

Naučíš se prohlubovat vztah sama k sobě.

Zapracuješ na svých vnitřních přesvědčeních.

A postupně se budeš přibližovat ke svému záměru

Kdo jsme my?

Parťačky, které Ti pomohou na Tvé cestě ke spokojenosti. Osobní rozvoj je náš celoživotní styl, v němž se neustále rozvíjíme a vzděláváme.

Verča vystudovala ergoterapii, sociální práci a pedagogiku. Prošla NLP koučovacím výcvikem a je terapeutkou Therapy of soul. Aktuálně prochází 2 letým studiem rodinných konstelací. Verča má dar hypersensitivity a silné intuice, díky které vidí do jádra věci.

Péťa má ekonomické vzdělání. Absolvovala Výcvik profesionálních koučů, NLP akademii, PQ (positive intelligence) a nedávno se stala mentorkou ženských meditací. Péťa vytváří důvěrné prostředí a umí jemně a efektivně dovést k cíli.

Co říkají absolventky programu?

Program "Mé spokojenější já", byla pro mě skvělá zkušenost, co mi hodně dala. Naučila jsem se lépe rozumět tomu, co potřebuji a co cítím, poznat svoje silné stránky i slabiny a vymezit si cíle, které mi dávají smysl a jsou v souladu se mnou.Velkou pomocí byly pracovní listy, které mě vedly krok za krokem a pomáhaly mi udržet směr. Koučky byly super – plné podpory a empatie, daly mi hodně užitečných rad a nových pohledů, které mi pomohly překonat moje vlastní bariéry.Zlomovým momentem byla pro mě individuální konzultace, kde jsem měla šanci prohloubit to, co jsem se naučila, a aplikovat to na moje osobní situace. Tenhle osobní čas byl nejen plný informací, ale i velkého nakopnutí.
- Lenka Kotlářová
Díky otázkám ke kolu života jsem si mohla začít lépe uvědomovat, které oblasti mého života jsou pro mě důležité a jak moc jsou (ne)naplněné. Tak mohu víc pociťovat vděčnost nebo se soustředit na to, co potřebuji změnit. Také tam je vidět ta provázanost. Když někde upadám, mohou být třeba i horší moje vztahy a celková spokojenost. Přijde mi hezké to zdůraznění, že každý to může mít jinak. Líbilo se mi i to doprovázení videem. Člověka to trošku víc dokope, přatelskou milou formou, k tomu vyplňování, a také kdybych něčemu nerozuměla, díky Péťe bych hned věděla. A pak ten stařec ve vizualici mi pomohl to doklapnout, aby to zapadalo.
- Nina
Vstoupila jsem s tím, že bych se o sobě zase něco nového ráda dozvěděla. Kousek se posunula směrem k vědomějšímu životu. Program mi pomohl opět posvítit na místa, která jsem si myslela, že už mám vyřešená,. A díky programu jsem zjistila, že ne, že ještě je na čem pracovat. Zjistila jsem, co ještě potřebuji vyladit a díky krokům zde v kurzu ( a díky i technikám ) jsem mohla některé věci vyřešit hned. A ty, které nešly hned - na těch mohu pracovat dále. Na závěr jsme dostaly i návod, jak pokračovat dál, abychom se mohly posouvat i v dlouhodobých cílech.
- Veru
Moc děkuji skvělým koučkám za péči ve skupině, jejich podporu a motivaci. Byl to skvělý kurz plný plnohodnotným materiálu a informací. Všem doporučuji, pokud chcete začít s osobním růstem a získat podporu. Děkuji že jsem byla součástí. Nejvíc se mi líbil osobní přístup, pdf materiály a videa, výklad karet, afirmace, vaše nadšení a motivace... prostě všechno.
- Lenka Drdácká
Díky programu jsem udělala viditelný pokrok. Nejenže jsem si lépe porozuměla, ale i se naučila, jak efektivně pracovat na svých cílech. Cítím se teď silnější, sebevědomější a víc v souladu s tím, kdo opravdu jsem.Tento program bych doporučila každému, kdo hledá nový směr, cítí se trochu ztracený nebo chce prostě pracovat na sobě. Není to jen o dosahování cílů, ale o hlubším poznání sebe a o hledání spokojenosti v životě. "Mé spokojenější já" je skvělá investice do sebe, která přináší ovoce ještě dlouho po skončení programu.
- Lenka Kotlářová
Při nástupu do programu jsem měla zvolené široké téma, které se mi povedlo v 1. týdnu zúžit, abych následně ve 3. týdnu zjistila, že k tomu, abych mohla vyřešit svou zvolenou oblast, potřebuji učinit totální revizi sama sebe. To vyžaduje čas a hlavně odvahu si přiznat spoustu věcí, které si o sobě myslet nechceme, nebo se za ně stydíme. Za mě asi nejúčinnější a přitom tak jednoduchou metodou je vše si sepsat. Má to hodně co do sebe a už jen připomenutí této "maličkosti" může pomoci při rozhodování, nalezení řešení nebo stanovení konkrétního plánu. Se svým tématem jsem sice nehnula, ale uvědomění tam bylo dost. K některým cvičením a metodám se rozhodně budu vracet. Děkuji. Program byl velmi hezky zpracovaný. Pracovní listy byly pěkné a důkladné. Program jako takový splnil očekávání.
- Martina
Je to super, krásně se mi všechno otvírá a totálně mě dostalo individuální setkání s Petrou, to byla pecka! Uvědomuju si, že musím rozlišovat, co můžu ovlivnit já a co naopak ovlivnit nemůžu a že pokud to nemůžu ovlivnit, nemá smysl se tím zabývat. A že jsem dostatečně silná na to, abych ovlivnila svoje myšlenky a to co si o sobě myslím.
- Lenka
Líbí se mi nejvíce vaše nakopávací videa, kdy člověk se může podívat na vaše krátká videa a pak jít rovnou do akce. to mě hodně baví. Pak se mi líbí, jak máte namluvené vizualizace. Nadchl mě ten dech, technika jak se rychle zklidnit. Jste hodně sympatické a je vidět, že vám záleží na tom, aby to pro nás mělo posun a to je opravdu vidět.
- Veronika
Jde se už trochu více do hloubky a nutí nás to více se zamyslet nad konkrétním tématem. Test osobnosti byl rozhodně zajímavé zpestření, které pomůže zvědomit si své charakterové vlastnosti a predispozice. Nejvíc pro mě asi bylo osobní setkání. Moje AHA momenty? 1. Nic není trvalé. 2. Můžu si dovolit dělat věci, se kterými by třeba ostatní nesouhlasili, ale je to můj život. 3. Měla bych si dělat více radostí.
- Martina
Největší AHA moment z programu? že všechno se vším souvisí a když jedna část kruhu života není v pořádku ovlivňuje to ty ostatní, že je v pořádku vnímat svoje negativní stránky a pracovat s nimi a že je v pořádku mít i malé, dílčí cíle. Za mě super program - spousta AHA momentů, vaše neustála podpora, jemné a příjemné vedení, všechno skvěle vysvětleno.
- Lenka

Program není pro každého. Je pro ženy, které:

» si opravdu přejí něco ve svém životě změnit

» zajímá osobní rozvoj a chtějí na sobě pracovat

» už ví, že prací na sobě mohou změnit víc než jen vztah k sobě

» se cítí zaseknuté a vyčerpané a neví, kudy dál

» jsou ochotné jít do hloubky a věnovat čas samy sobě

» potřebují podpořit a mít možnost s důvěrou sdílet cokoliv

Co Tě čeká v programu?

1. týden

V prvním týdnu se zaměříme na fázi uvolnění a naladění sama na sebe.

Můžeš se těšit na:

dechové cvičení, které Tě vrátí zpátky k sobě

techniku Mapa života, kde získáš jiný pohled na Tvůj život

vizualizaci, díky níž spatříš překážky, kterým čelíš

 2. týden

Ve druhém týdnu si budeme všímat svých myšlenkových vzorců, limitů a přesvědčení.

Můžeš se těšit na:

techniky mindfulness, díky kterým si lépe porozumíš

uvědomění a AHA momenty skze práci s myšlenkami

výzvy a akce, které Ti dodají odvahu

 3. týden

Ve třetím týdnu se naučíme pracovat s negativními přesvědčeními. Ujasníme si a stanovíme cíle, kterých chceme dosáhnout.

Můžeš se těšit na:

techniku přerámcování, která Ti umožní pohlížet na svá přesvědčení jinak

metodu EFT, pomocí které můžeš odbourat nepotřebné vzorce chování

– pracovní listy plné efektivních cvičení

 4. týden

Ve čtvrtém týdnu si stanovíme jednotlivé kroky, které Tě k Tvým cílům postupně dovedou.

Můžeš se těšit na:

vizualizaci, která Tě dovede k cíli

plán jednotlivých kroků

bonusové materiály

Součástí programu jsou:

Uzavřená podporující FB skupina
Úvodní a výkladová videa
Vizualizační a meditační nahrávky
Intenzivní podpora dvou mentorek 
Pracovní listy v pdf formátu pro každý týden
Online setkávání a konzultace

Živé vstupy a akční výzvy
Máš na mě nějakou otázku? Napiš mi na email
Přejít nahoru