Již 28. dubna 2024 proběhne další běh

Přihlaš se nezávazně na čekací listinu programu Mé spokojenější já s intenzivní podporou

A získej informace o nejvýhodnější nabídce.

 Toužíš stát se spokojenou ženou, cítit více energie a pohody? Být v souladu sama se sebou?

Chceš se uvolnit a naučit se zklidnit svoji mysl?

Ráda bys odhalila své limity, bloky a strachy?

Přeješ si naučit se s nim pracovat?

Chceš si pěstovat nové zdravější návyky?

Vytyčit si své cíle a nastavit jednotlivé kroky?

Pak jsi tu správně 

Osobní rozvoj si můžeš užít tak jako stovky žen před tebou

♥ Bezpečně tě provedeme osvědčenými postupy, které pomohly ženám dostat se na novou úroveň vnímání sebe sama.

♥ Ženy s námi přišly na to, co je nutilo stát na místě a bránilo jim jít vpřed.

♥ Naučily se pracovat se svými vlastními strachy a omezujícími vzorci chování.

♥ Získaly návod, jak jít svému spokojenějšímu já naproti.

Jsi připravená otevřít se svému já?

 

Program Mé spokojenější já ti otevře dveře k sobě sama – ke tvé sebelásce, tvé jedinečnosti, energii a ženskosti

Naučíme tě pracovat se svými limitujícími přesvědčeními a posuneme tě na tvé cestě ke spokojenosti ve všech hlavních životních oblastech. 

 To nejlepší je, že když změníš něco uvnitř sebe, bude to vidět i navenek a tvé okolí se tomu začne podvědomě přizpůsobovat.

Zkus se na chvíli zastavit a představit si, jaké to je, když se cítíš úplně klidná, uvolněná a nesvazují tě žádné myšlenky. Jsi hravá maminka a spokojená partnerka. Už víš, že si to můžeš zařídit, jak potřebuješ. Přijímáš se taková, jaká jsi. Umíš si obhájit svoje potřeby. Víš, že si zasloužíš žít život podle sebe.

Už víš, že se můžeš dostat ke svému spokojenějšímu já.

Dovol si to nejen snít, ale i žít.

I my jsme si to kdysi dovolily…

Přesně víme, jaké to je, když nejsi v souladu sama se sebou, když nejednáš podle svých vnitřních hodnot a nastavení a ztrácíš kvůli tomu spoustu energie. I my jsme zažily období, kdy jsme se potlačovaly na úkor druhých, protože jsme si nebyly vědomy své vlastní hodnoty.

A díky tomu víme, že se to dá změnit. Dokázaly jsme to my, dokážeš to i ty. I ty se můžeš otevřít možnosti, že v životě nemusíš jet jenom na autopilota a přežívat, ale také si můžeš dovolit si ho žít a užívat

= život spokojeně prožívat.

I ty můžeš žít spokojený život

 

Možná ti to zní nepravděpodobně, že bys i ty mohla být v životě spokojená 

– mít láskyplné vztahy, spokojenou rodinu a práci, která tě baví. 

Možná pochybuješ, zda je možné mít všechno. 

Ano, je! Nemusíš si vybírat. 

Důležité je zaměřit pozornost sama na sebe, poznat se lépe, uvědomit si svojí skutečnou hodnotu a věř nám, že tím, jak se budeš rozvíjet, to bude mít vliv i na tvé nejbližší okolí.

Pojď s námi do jedinečného tranformačního programu

 

Program je přesně pro tebe, pokud se navíc poznáváš v některém z těchto bodů:

– cítím se unavená, ve stresu, jsem bez nálady, mám v sobě vnitřní napětí a nedokážu se pořádně uvolnit

– mám pocit, že všechno musím zvládat sama, že se o všechny starám a přitom mně nikdo nepomůže

– moc si nevěřím, potřebuju ujištění od ostatních, protože si myslím, že znají odpovědi lépe než já

Už víme, co funguje a co ne a díky tomu se vyhneš zbytečným krokům.

Po dobu 4 týdnů ti budeme průvodkyněmi, mentorkami, koučkami, oporou a maximální podporou. Já, Petra Sršňová a Verča Juklová. 

Záměrem programu je uvolnit se, prohlubovat lásku sama k sobě a měnit omezující přesvědčení ve vědomí toho, že jsi schopna žít spokojený život dle svých představ.

Provedeme tě uvolňovacími technikami i prožitkovými metodami.

Pocítíš, jaké to je, když nemáš v hlavě příliš mnoho myšlenek.

Uvědomíš si, že máš proč se mít ráda.

Naučíš se prohlubovat vztah sama k sobě.

Zapracuješ na svých vnitřních přesvědčeních.

A postupně se budeš přibližovat ke svému záměru

Kdo jsme my? Jsme ženy, které ti pomohou na tvé cestě ke spokojenosti.


Osobní rozvoj je náš celoživotní styl, ve kterém se neustále rozvíjíme a vzděláváme.

Verča má za sebou rekvalifikační koučovací výcvik a je certifikovanou terapeutkou Therapy of soul. Aktuálně prochází 2 letým studiem rodinných konstelací. Verča má dar hypersensitivity a silné intuice, díky které vidí do jádra věci.

Peťa prošla certifikovaným výcvikem profesionálních koučů, NLP akademií, PQ (positive intelligence) a nedávno se stala mentorkou ženských meditací. Peťa vytváří důvěrné prostředí a umí jemně a efektivně dovést k cíli.

Program mění ženám životy, chceš být i ty součástí?

Petra je pro mě příkladem správného kouče. Je za každých okolností profesionální, příjemná, naslouchající a nestranná a jemně váš směřuje k vytyčení jednotlivých kroků k dosažení vašeho cíle. Jsem s naší spoluprací velice spokojená a děkuji 🙂
- Petra Honzíková
“Úplně mě dostalo, že Verča to prožívá s vámi, nacítí se na vás, cítí ty pocity co v sobě máte a dokáže to kolikrát pojmenovat líp než vy sami. Hlavně, když se dostanete do řešení nějakého problému, který vás bolí, drží vás v něm, nedovolí vám utéct, dokud to neprožijete. Jedině tak to totiž můžete překonat.”
- Patricie Žáková
Petra oplývá velmi silným charismatem, má dar empatie a dokáže okamžitě strhnout pozornost. Je schopná velmi rychle rozklíčovat osobnost klienta, povzbudit a navést správným směrem. Už první workshop s Petrou mi do života vnesl překvapivě výrazně pozitivní změny. Velice Petru jako koučku doporučuji.
- Soňa Votavová
“Na konci té terapie jsem se hodně smála, byla jsem šťastná a v očekávání co mi život přinese. Moje tělo na mě křičelo “Jseš skvělá!“ a já si to užívala”
- Páťa
Petra je pro mne synonymem kouče a partnera v jednom. Neznám mnoho lidí, kteří mají takové nadšení pro práci a skvělé komunikační dovednosti. Dokáže uhlídat individuální potřeby jednotlivců i v rámci skupinové práce, každý si pak ze setkání odnáší to své, potřebné. Společná sezení s ní byla příjemným zastavením v dnešní uspěchané době a kromě toho, Petra je velmi milá jako člověk, radost s ní spolupracovat. Děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů, my se také dle potřeb budeme rádi vracet.
- Lenka Sonnková
Vřele Petru jako koučku doporučuji, je empatická, příjemná, dodá sílu a má opravdu dar Vás posunout dál.
- Lenka Kvaltýnová
Nikdy jsem nevěřila, že by koučink mohl mít nějaký efekt, nicméně Petra mě přesvědčila o opaku. Na koučinku už jsem byla vícekrát a vidím na sobě pozitivní změny. Děkuji!
- Petra Kubáčová
Petra je úžasně pozitivní a optimistický člověk. Svým vysoce profesionálním přístupem a znalostmi dokáže v člověku probudit skrytý potenciál a doslova nakopnout k lepšímu. Její výsledky jsou ohromující!
- Martina Kočárníková
Petra je velice empatická a pozitivní osobnost. Setkání s ní bylo pro mne velice inspirující, protože mi ukázala způsob, jak poznat lépe samu sebe, své životní hodnoty a jakým způsobem dosahovat cílů ve svém životě.
- Lenka
Jak jsem měla možnost Petru poznat, je její cesta profesionálního kouče tou správnou. Její entuziasmus je zdravě nakažlivý. Její profesionální a komunikační schopnosti přivést Vás na tu správnou cestu v rozvoji osobního i profesního potenciálu jsou nezměrné. Spolupráce s Petrou je vykročením tím správným směrem.
- Lenka Jarošová
Petru jako kouče určitě doporučuji. Je to profík a člověk na správném místě se správnou dávkou empatie.
- Magdalena Lukášová
Se sebe rozvojovými školeními mám již své zkušenosti, a proto můžu objektivně zhodnotit také workshop, kterého jsem se nedávno zúčastnila. Tento workshop mě donutil se podívat na samu sebe jinýma očima a mimo jiné pochopit, že to, jací jsme vůči sobě, odráží naše vztahy k ostatním. Oceňuji perfektní přípravu a profesionální přístup koučky Petry Sršňové, díky které byla prezentace svižná a poutavá zároveň. Můžu jen doporučit.
- Veronika Obroučková
Petru jako kouče vřele doporučuji. Pomohla mi nahlas si přiznat mé nejistoty, pochybnosti a obavy, které mě omezovaly. Následně mě pak i navedla na cestu, jak je eliminovat. Pro mě osobně to byl po stránce emocí velmi silný zážitek, za který jsem nesmírně vděčná!
- Ing. Jana Průchová
Pracovat na svém osobním rozvoji je základem pro to, co předáváme dál svým dětem. Doporučuji jakýkoliv Petry workshop, protože Vás posune dál a začnete pracovat sám na sobě. Koučka Petra je empatická profesionálka, která Vám ukáže cestu, jak toho docílit. Její workshopy jsou obohacující, perfektně připravené a praktické. Každý by měl začít sám u sebe a Petra Vám ukáže, jak na to.
- Denisa Kejlová
Doporučuji Petru v oblasti osobního i profesního rozvoje. Někdy je potřeba nebýt na problém sám, využít pomoci někoho, kdo Vás nasměruje tam kde chcete být a dodá Vám odvahu. Pojďme si život užít! Žijeme jen jednou! Děkuji za Petry čas 🙂
- Helena Selicharová
Mám za sebou kurz Jak na zdravé sebevědomí, na začátku kurzu jsem byla rozpačitá, plná pochyb, ne z lektorky Petry, ale ze sebe. Postupně jsem stud i pochyby odhodila. Petra byla skvělým koučem, co nejvíc oceňuji, že jsem si na různé životní řešení přišla sama – paní Petra mě jen vedla!!! Hrozně mi pomohlo psát si situace na papír – klady a zápory, vždy u mě převažovaly kladné věci a to u člověka s nízkým sebevědomím nečekáte. Byly to skvěle strávené tři hodiny, nabilo mě to energií a chutí o sobě tolik nepochybovat jako o ženě, matce, manželce, kamarádce… Děkuji!
- Veronika H.
Absolvovala jsem u Petry kurz Jak na zdravé sebevědomí a mohu kurz i lektorku vřele doporučit. Petra je velice vnímavá, pozorná, vždy si ví rady a pokaždé umí položit otázku tak, aby se člověk víceméně sám dobral pochopení kořenů svých potíží či možností jejich řešení. Rozhovor probíhal přirozeně, přátelsky a zároveň vysoce profesionálně, vždy směřoval k jasnému cíli. K Petře jsem nabyla velké důvěry, což je u koučinku nesporně klíčové. Moc jí děkuji za umožnění posunu ve svém osobním rozvoji.
- Zuzana S.

Program není pro každého

 

– program je pro ženy, které opravdu chtějí něco ve svém životě změnit

– je pro ženy, které si na něj najdou čas a rády na sobě budou pracovat

– je pro ženy, které už ví, že prací na sobě mohou změnit víc než jen vztah k sobě

– je pro ženy, které se cítí zaseknuté a vyčerpané a neví, kudy dál

– je pro ženy, které jsou ochotné jít do hloubky a věnovat samy sobě čas

– je pro ženy, které potřebují podpořit a mít možnost bezostyšně s důvěrou sdílet cokoliv

Co tě v programu čeká?

 

1. týden

V prvním týdnu se naladíš sama na sebe, naučíš se, jak se uvolnit a zklidnit svoji mysl. Uvědomíš si, kdo jsi a naučíš se přijímat, co ti život přináší. 

– uvolňovací technika

– mapa spokojenosti

– vizualizace

 2. týden

Ve druhém týdnu se začneš pozorovat a uvědomovat si, kde se nacházíš a jaké jsou tvé limity a přesvědčení. Začneš si všímat svých vzorců chování a vnitřního kritika.

– mindfulness 

– myšlenkové vzorce

– pracovní listy (výzvy a akce)

 3. týden

Ve třetím týdnu si stanovíš své cíle, uvědomíš si, kam kráčíš a čeho chceš dosáhnout. Naučíš se pracovat se svými negativními přesvědčeními a myšlenkami, které ti brání jít vpřed.

– přerámcování

– EFT

– meditace

 4. týden

Ve čtvrtém týdnu budeš vědět, co tě dovede ke tvému spokojenějšímu já, jaké každodenní kroky budeš podnikat, aby ses do svého spokojenějšího já dostala a zůstala v něm.

– konstelační cvičení

– plán kroků

– vnitřní a vnější zdroje

Součástí programu jsou:

Přístup do uzavřené podporující FB skupiny po dobu 3 měsíců
 
Každou neděli večer úvodní video a výkladové video k pracovním listům
Audio vizualizace, které můžeš poslouchat kdekoliv
Intenzivní podpora dvou mentorek 
PDF pracovní listy plná efektivních technik na každý týden

Akční výzvy, které Tě systematicky posunou blíž Tvé spokojenosti
Máš na mě nějakou otázku? Napiš mi na email 
Petra Sršňová | Transformační kouč
Přejít nahoru