Petra Sršňová

 Transformační koučink / NLP / meditace

O mně

„Jsi naprosto jedinečná a vše, co si tvoje mysl dokáže představit, je možné.“

Představ si, že máš práci, která tě naplňuje. Přichází ti přesně tolik peněz, kolik potřebuješ. Máš partnera, který tě miluje, podporuje a dělá tě lepší. Máš kolem sebe milující přátele, na které se můžeš spolehnout. Jsi vnitřně klidná a spokojená. Dokážeš si to představit? Pak tam dokážeš i dojít. 

Ano, je to cesta. Je potřeba se zaměřit sama na sebe. Na své myšlenky. Zklidnit mysl. Odkrýt vzorce chování a přesvědčení, která jsme nasbíraly v průběhu dětství a dospívání. Uvědomit si, že ta přesvědčení nejsou tvoje! To je ten důvod, proč se v životě ztrácíme, nejsme v souladu se sebou. Zpracovat, přijmout a odpustit, je-li třeba.

Pomáhám ženám být spokojenější, mít láskyplné vztahy i naplňující práci. Podporuji je v hledání sebe sama, poznání svého já a přijetí. Mít se ráda a žít v souladu se sebou i svými vnitřními hodnotami.

Sama jsem si prošla velmi zdlouhavým procesem. Abych nepřemítala, zda jsem něco měla/neměla říct. Abych se neděsila nových věcí a zážitků. Uměla si říct o pomoc, abych řekla Ne, když už je toho moc. Abych si byla vědoma vlastní hodnoty a tomu odpovídajícímu sebe-vědomí. A především, abych se měla skutečně ráda 

Absolvovala jsem mnoho českých i zahraničních školení, výcviky a programy, abych ti nyní mohla ukázat tu nejjednodušší cestu = zkratku sama k sobě.

Kde jsi mě mohla zahlédnout?

Na některé z přednášek: Detox mysli, Návrat ke zdravému sebevědomí, Životní rovnováha.

Na workshopech nebo webinářích přes naucmese.cz.

V časopisu Czech & Slovak Leaders.

Na různých workshopech – Základy koučinku, Vztahy, Spokojenost, Výzvy. 

Co o mě říkají klientky na naučmese.cz?

Bára

Sezení u koučky Péťi Sršňové mohu vřele doporučit. Po všech stránkách jsem spokojená a to, z čeho mám největší radost, jsou výsledky. Za mě jednoznačně ano.

Veru Harnol

Petra je profesionálka, která ví o čem mluví. Nic ji nerozhodí, se vším si poradí, je pohotová a k tomu milá a krásná.

Jana

Lektorka je velmi příjemná, umí naslouchat a pomůže vám najít odpovědi!

Pavla

Petra je skvělý člověk plný porozumění, přišly jsme na to že toho máme docela dost společného. Klade skvělé otázky na které si umíme odpovědět jen my sami.

Jana Martínková

Petra je velmi milá, vstřícná, citlivá a chápající. Už od prvního okamžiku jsem cítila, že jí mohu důvěřovat.

Barbora

Petra je strašně milá. Hned od začátku mi sedla a povídání si s ní o mých problémech a pocitech bylo o to jednodušší.              více referencí

 

Zarezervuj si se mnou v kalendáři 20 minutovou konzultaci zdarma a zjisti, zda je koučink vhodný i pro tebe ♥

Přejít nahoru