Petra Sršňová

Mindset koučka & mentorka meditací

Ahoj, jmenuji se Petra a považuji za své poslání pomáhat ženám žít lepší životy, jaké si skutečně zaslouží. S mojí pomocí už se stovkám žen podařilo propojit se svým skutečným já, našly samy sebe a zapracovaly na svých blocích a vzorcích chování, které je zbytečně omezovaly v rozletu a využití jejich potenciálu.

Lidé se mnou odjakživa s důvěrou sdíleli své životní příběhy a já jim vždy s nadšením naslouchala. Kamarádky si za mnou rády chodily pro radu, protože v jejich očích jsem já byla ta „rozumná“ a věděly, že jsou u mě všechny informace v bezpečí. Láska pro práci s lidmi se mě drží celý život, ať už jsem pracovala v pozici personalistky, manažerky nebo jednatelky společnosti. 

Sama jsem si prošla velmi zdlouhavým procesem, abych žila v souladu sama se sebou a svými hodnotami. Abych nepřemítala, zda jsem něco měla/neměla říct. Abych se neděsila nových věcí a zážitků. Uměla si říct o pomoc, abych řekla Ne, když už je toho moc. Abych si byla vědoma vlastní hodnoty a tomu odpovídajícímu sebevědomí. A především, abych se měla skutečně ráda 

Absolvovala jsem mnoho českých i zahraničních školení, výcviky a programy, abych ti nyní mohla ukázat tu nejjednodušší cestu = zkratku sama k sobě 

Využívám k tomu osvědčené postupy kladení otevřených efektivních koučovacích otázek v kombinaci s metodami z neurolingvistického programování (NLP – neurověda), doplněné o mentální fitness Positive Intelligence, dechová cvičení a vizualizace.

Přejít nahoru