Petra Sršňová

Transformační kouč

Ahoj, jmenuju se Petra a jsem koučka, lektorka a mentorka. 

Svoji první seberozvojovou knížku jsem přečetla ve svých 14 letech, jmenovala se Miluj svůj život od Louise Hay a musím říct, že jsem si tenkrát ani nedokázala v zrcadle říct “mám tě ráda”. V životě jsem se bohužel tak jako mnozí z nás nevyhnula osobním ani profesním traumatům a prohrám. Ale jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí 🙂 Od té doby už uplynulo hodně vody a já hledala způsoby, jak se stát sebevědomou, vyrovnanou a spokojenou/úspěšnou ženou. Prošla jsem mnoha českými i zahraničními školeními, výcviky a programy, abych ti nakonec mohla ukázat tu nejjednodušší cestu ke spokojenosti/úspěchu a sebe-vědomému životu (viz nabízím) 🙂

V minulosti jsem pracovala jako personalistka, manažerka i jednatelka společnosti. V koučinku vidím obrovský smysl, posouvat ženy dál v jejich rozletu a pomáhat jim využívat jejich skrytý potenciál je to, co mě opravdu naplňuje.

V koučinku využívám osvědčené postupy kladení otevřených efektivních otázek v kombinaci s metodami z neurolingvistického programování (NLP – neurověda), doplněné o mentální fitness a odhalování vnitřních sabotérů.

Přejít nahoru