Petra Sršňová

 Transformační koučink / NLP / meditace

Pomáhám ženám být samy sebou 

a cítit se v tom dobře ♥

 

Proč bych to měla chtít?

✔ Možná se cítíš v životě zaseknutá a nevidíš cestu ven.

✔ Možná jsi v životě zahlcená a neumíš v tom najít sama sebe.

✔ Nebo cítíš ve svém životě určitou nespokojenost a nevíš, co s tím?

✔ Anebo si pro sebe toužíš vytvořit příjemnější život? Mít lepší práci, víc peněz, spokojenější vztahy?

S tím vším ti ráda pomůžu pomocí transformačního koučinku.

Stačí si vybrat vhodnou formu spolupráce

Koučink 1:1

Individuální strategická konzultace a koučink pro nalezení řešení na tvoji aktuální situaci.

Pokud potřebuješ okamžitou pomoc, jsi zaseknutá v osobní nebo profesní oblasti a nevíš, jak dál, je pro tebe tato možnost ideálním řešením.

Rozkryjeme spolu, co tě tíží, proč tě to tíží, co to způsobuje a najdeme spolu
řešení, jak z toho ven. 

Výsledkem bude tvá úleva, jasný plán a naplánované kroky,
které ti pomůžou se vymotat z bludného kruhu. Budeš vědět, jak nejlépe svojí situaci vyřešit a spadne z tebe balvan, který tě teď zbytečně tíží.

Sama Sebou

Individuální 6týdenní program zaměřený především na navrácení tvojí sebe-hodnoty, sebe-přijetí a zdravého sebe-vědomí.

Odhalíme tvé sabotéry a vzorce chování, které už nepotřebuješ.

Naučíš se pracovat s novými návyky.

Na konci tohoto programu stojí sebevědomá žena, která zná svoji hodnotu a své hranice. Je otevřená novým příležitostem a neblokuje si cestu ke štěstí a úspěchu. 

Jako bonus se ti zlepší i vztahy s ostatními. Protože když se měníš ty, mění se i tvé bezprostřední okolí ♥

Tvůrcem Svého Života

Individuální komplexní 6měsíční program pro ty, které cítí, že potřebují více času pro vstřebání a ukotvení změn ve svém životě. 

Odhalíme tvé sabotéry a vzorce chování, které už nepotřebuješ a zlepšíme tvůj život v následujících oblastech, tedy ve: 

vztahu k sobě, vztahu k ostatním, vztahu k práci, vztahu k penězům/bohatství a vztahu ke zdraví.

Protože všechno souvisí se vším.

Představ si, že na konci programu už se daly věci do pohybu, tvůj život se změnil a stále mění k lepšímu. Dáváš průchod svému štěstí i úspěchu 

Proč transformační koučink?
Protože transformační koučink otevírá nové možnosti
a mění ženám životy ♥
Po absolvování programu si navíc budeš vědoma svojí hodnoty, zlepšíš si vztah k sobě i ostatním a odbouráš nefunkční vzorce ve vztahu k penězům, práci i zdraví, což přinese zlepšení ve všech těchto oblastech ♥

Petra je pro mě příkladem správného kouče. Je za každých okolností profesionální, příjemná, naslouchající a nestranná a jemně váš směřuje k vytyčení jednotlivých kroků k dosažení vašeho cíle. Jsem s naší spoluprací velice spokojená a děkuji 🙂
- Petra Honzíková
Petra oplývá velmi silným charismatem, má dar empatie a dokáže okamžitě strhnout pozornost. Je schopná velmi rychle rozklíčovat osobnost klienta, povzbudit a navést správným směrem. Už první workshop s Petrou mi do života vnesl překvapivě výrazně pozitivní změny. Velice Petru jako koučku doporučuji.
- Soňa Votavová
Petra je pro mne synonymem kouče a partnera v jednom. Neznám mnoho lidí, kteří mají takové nadšení pro práci a skvělé komunikační dovednosti. Dokáže uhlídat individuální potřeby jednotlivců i v rámci skupinové práce, každý si pak ze setkání odnáší to své, potřebné. Společná sezení s ní byla příjemným zastavením v dnešní uspěchané době a kromě toho, Petra je velmi milá jako člověk, radost s ní spolupracovat. Děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů, my se také dle potřeb budeme rádi vracet.
- Lenka Sonnková
Vřele Petru jako koučku doporučuji, je empatická, příjemná, dodá sílu a má opravdu dar Vás posunout dál.
- Lenka Kvaltýnová
Nikdy jsem nevěřila, že by koučink mohl mít nějaký efekt, nicméně Petra mě přesvědčila o opaku. Na koučinku už jsem byla vícekrát a vidím na sobě pozitivní změny. Děkuji!
- Petra Kubáčová
Petra je úžasně pozitivní a optimistický člověk. Svým vysoce profesionálním přístupem a znalostmi dokáže v člověku probudit skrytý potenciál a doslova nakopnout k lepšímu. Její výsledky jsou ohromující!
- Martina Kočárníková
Petra je velice empatická a pozitivní osobnost. Setkání s ní bylo pro mne velice inspirující, protože mi ukázala způsob, jak poznat lépe samu sebe, své životní hodnoty a jakým způsobem dosahovat cílů ve svém životě.
- Lenka
Jak jsem měla možnost Petru poznat, je její cesta profesionálního kouče tou správnou. Její entuziasmus je zdravě nakažlivý. Její profesionální a komunikační schopnosti přivést Vás na tu správnou cestu v rozvoji osobního i profesního potenciálu jsou nezměrné. Spolupráce s Petrou je vykročením tím správným směrem.
- Lenka Jarošová
Petru jako kouče určitě doporučuji. Je to profík a člověk na správném místě se správnou dávkou empatie.
- Magdalena Lukášová
Se sebe rozvojovými školeními mám již své zkušenosti, a proto můžu objektivně zhodnotit také workshop, kterého jsem se nedávno zúčastnila. Tento workshop mě donutil se podívat na samu sebe jinýma očima a mimo jiné pochopit, že to, jací jsme vůči sobě, odráží naše vztahy k ostatním. Oceňuji perfektní přípravu a profesionální přístup koučky Petry Sršňové, díky které byla prezentace svižná a poutavá zároveň. Můžu jen doporučit.
- Veronika Obroučková
Petru jako kouče vřele doporučuji. Pomohla mi nahlas si přiznat mé nejistoty, pochybnosti a obavy, které mě omezovaly. Následně mě pak i navedla na cestu, jak je eliminovat. Pro mě osobně to byl po stránce emocí velmi silný zážitek, za který jsem nesmírně vděčná!
- Ing. Jana Průchová
Pracovat na svém osobním rozvoji je základem pro to, co předáváme dál svým dětem. Doporučuji jakýkoliv Petry workshop, protože Vás posune dál a začnete pracovat sám na sobě. Koučka Petra je empatická profesionálka, která Vám ukáže cestu, jak toho docílit. Její workshopy jsou obohacující, perfektně připravené a praktické. Každý by měl začít sám u sebe a Petra Vám ukáže, jak na to.
- Denisa Kejlová
Doporučuji Petru v oblasti osobního i profesního rozvoje. Někdy je potřeba nebýt na problém sám, využít pomoci někoho, kdo Vás nasměruje tam kde chcete být a dodá Vám odvahu. Pojďme si život užít! Žijeme jen jednou! Děkuji za Petry čas 🙂
- Helena Selicharová
Mám za sebou kurz Jak na zdravé sebevědomí, na začátku kurzu jsem byla rozpačitá, plná pochyb, ne z lektorky Petry, ale ze sebe. Postupně jsem stud i pochyby odhodila. Petra byla skvělým koučem, co nejvíc oceňuji, že jsem si na různé životní řešení přišla sama – paní Petra mě jen vedla!!! Hrozně mi pomohlo psát si situace na papír – klady a zápory, vždy u mě převažovaly kladné věci a to u člověka s nízkým sebevědomím nečekáte. Byly to skvěle strávené tři hodiny, nabilo mě to energií a chutí o sobě tolik nepochybovat jako o ženě, matce, manželce, kamarádce… Děkuji!
- Veronika H.
Absolvovala jsem u Petry kurz Jak na zdravé sebevědomí a mohu kurz i lektorku vřele doporučit. Petra je velice vnímavá, pozorná, vždy si ví rady a pokaždé umí položit otázku tak, aby se člověk víceméně sám dobral pochopení kořenů svých potíží či možností jejich řešení. Rozhovor probíhal přirozeně, přátelsky a zároveň vysoce profesionálně, vždy směřoval k jasnému cíli. K Petře jsem nabyla velké důvěry, což je u koučinku nesporně klíčové. Moc jí děkuji za umožnění posunu ve svém osobním rozvoji.
- Zuzana S.

Spokojený život není o štěstí, je o přístupu. 

A ten lze změnit.

Osobním a profesním rozvojem se zabývám více než 10 let, z toho od roku 2017 se věnuji práci s myslí pomocí propojení koučinku a neurovědy. Absolvovala jsem mnoho výcviků, navštívila bezpočet seminářů, přečetla hromadu knih. Nyní ti nabízím zkratku ve formě uceleného balíčku Sama Sebou nebo Tvůrcem svého života, kde kombinuji prvky mentálního fitness, transformačního koučinku a neurovědy.

„Tvoje mysl je tvůj nejlepší přítel. Ale také to může být tvůj nejhorší nepřítel.“

Pojď se mnou naproti svému spokojenějšímu životu.

- Objednej si konzultaci zdarma

Nevíš, zda je tvé téma vhodné pro koučink? Nebo už víš, že potřebuješ změnu, ale váháš, který program je pro tebe nejlepší? To je v pořádku. Objednej si konzultaci zdarma a s mou pomocí si ujasni, kterou cestou se vydat.

- Rozkryjeme tvé vzorce chování

Společně se podíváme na tvoji situaci z jiných úhlů pohledu. Budeme přicházet na tvé vnitřní sabotéry, bloky a omezení, které ti brání plnohodnotně rozvinout tvůj potenciál. Tempo i rozsah témat si určíš sama. 

- Pozitivní životní změny

 S každým tvým posunem vpřed se ve tvém životě začnou dít změny k lepšímu, kterých si zaručeně všimneš ty i tvé okolí. Zlepší se tvé vztahy, otevřou se nové příležitosti a ty se nebudeš bát jich využít. 

Můžeš to nechat tak, jak to je, plácat se v tom a doufat, že

„se to třeba jednou samo změní“…

…nebo pro sebe můžeš udělat něco hned teď 

Přejít nahoru