Sama Sebou

Možná ve svém životě cítíš v určitém ohledu nespokojenost a chceš to změnit, jen nevíš, kde začít.

Možná už také tušíš, že potřebuješ žít v souladu sama se sebou a svými hodnotami.

A možná, že už jsi začala hledat možnosti 🙂

Už nemusíš hledat, mám pro tebe řešení. 
Zasloužíš si žít spokojený a úspěšný život v souladu sama se sebou.

Nabízím ti intenzivní individuální program Sama Sebou, ve kterém se společně zaměříme na tvůj vztah k sobě sama.

Protože to, jaký máš vztah sama k sobě, určuje, jak se k tobě chovají ostatní. 

Že jsi to nevěděla?

To je teprve jen začátek.

Protože tvůj vztah k sobě sama se zároveň promítá i do dalších životních oblastí a ovlivňuje tak tvoji celkovou spokojenost.

V programu to vezmeme pěkně z gruntu.

Najdeš cestu zpět k sobě.

Zvědomíš si svou sebehodnotu a tím získáš zpět své sebevědomí.

Naučíš se nastavovat si své osobní hranice a držet si je, čímž přispěješ ke své životní rovnováze.

Naučíš se říkat Ne a zároveň Ano novým příležitostem.

Budeš si umět říct o pomoc, přijmout kompliment nebo ho někomu (i sobě) dát.

Budeš v souladu se svými hodnotami.

Budeš si stát za svým názorem.

Cena PROGRAMU SAMA SEBOU je 9600 Kč.

Tento program probíhá 6 týdnů, zahrnuje 6 individuálních koučovacích sezení a intenzivní práci na sobě a stojí 9600 Kč.

U vztahu k sobě všechno začíná. Dáme si tedy záležet na tom, abychom znovu probudily tvoje ztracené sebe-vědomí. Budeme se zabývat tvojí schopností čelit výzvám, nebát se říkat ANO novým příležitostem, trénovat zvyšování tvé sebehodnoty i schopnosti naučit se říkat NE, nastavit si hranice a přijmout se taková, jaká jsi.

Mým záměrem je pomáhat ženám a vést je k pochopení, že mohou být tvůrkyněmi svého krásnějšího života.

Co nabízím?

Měním ženám životy k lepšímu v oblasti vztahu k sobě i ostatním, práce, peněz i zdraví. Vše je totiž spojeno se vším. A základní hodnotou je právě sebe-vědomí, kdy jsem si vědoma vlastní hodnoty, umím si tak nastavit vlastní hranice a vím, kdo jsem.

Proč chtít spolupracovat právě se mnou?


Využívám jedinečný koncept kombinováním koučovacích metod s praktikami z neurovědy, doplněné dechovými cvičeními, vizualizacemi a mentálním fitness Positive Intelligence.

Jaké změny u tebe nastanou po spolupráci se mnou?

Budeš se cítit uvolněná, spokojená a vnitřně klidná.
Budeš cítit propojení tvé mysli, těla i duše.
Budeš znát svojí hodnotu, budeš na sebe pyšná a už tě nebude bolet kritika.
Začneš si přizpůsobovat život tak, abys v tom byla spokojená.
Budeš se mít ráda.
Zlepšením vztahu k sobě se automaticky zlepší i vztahy s ostatními.

Jak bude naše koučovací setkání probíhat?

→ První setkání probíhá osobně, abychom se lépe poznaly a naladily se na stejnou vlnu
→ Osobní setkání probíhá v mé koučovně v Nučicích (Praha-západ) nebo v klidné kavárně na Andělu
→ Následně se budeme setkáme on-line, videohovorem přes Skype, Zoom nebo Messenger
→ Po zaplacení si v rezervačním systému zarezervuješ svůj termín a začneme hýbat tvým vnitřním světem 🙂
→ Každé setkání bude trvat 60 minut, první setkání trvá 90 minut (poskytuji 30 minut zdarma, abychom měly více času se poznat)

Kdo jsem já?

Jmenuji se Petra Sršňová a jsem koučka, lektorka a mentorka.
 
Sama jsem si prošla velmi zdlouhavým procesem, abych žila v souladu sama se sebou a svými hodnotami. Abych nepřemítala, zda jsem něco měla/neměla říct. Abych se neděsila nových věcí a zážitků. Uměla si říct o pomoc, abych řekla Ne, když už je toho moc. Abych si byla vědoma vlastní hodnoty. A především, abych se měla skutečně ráda 🙂
 
Absolvovala jsem mnoho českých i zahraničních školení, výcviky a programy, abych ti nyní mohla ukázat tu nejjednodušší cestu = zkratku sama k sobě 🙂

Reference

Petra je pro mě příkladem správného kouče. Je za každých okolností profesionální, příjemná, naslouchající a nestranná a jemně váš směřuje k vytyčení jednotlivých kroků k dosažení vašeho cíle. Jsem s naší spoluprací velice spokojená a děkuji 🙂
- Petra Honzíková
Petra oplývá velmi silným charismatem, má dar empatie a dokáže okamžitě strhnout pozornost. Je schopná velmi rychle rozklíčovat osobnost klienta, povzbudit a navést správným směrem. Už první workshop s Petrou mi do života vnesl překvapivě výrazně pozitivní změny. Velice Petru jako koučku doporučuji.
- Soňa Votavová
Petra je pro mne synonymem kouče a partnera v jednom. Neznám mnoho lidí, kteří mají takové nadšení pro práci a skvělé komunikační dovednosti. Dokáže uhlídat individuální potřeby jednotlivců i v rámci skupinové práce, každý si pak ze setkání odnáší to své, potřebné. Společná sezení s ní byla příjemným zastavením v dnešní uspěchané době a kromě toho, Petra je velmi milá jako člověk, radost s ní spolupracovat. Děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů, my se také dle potřeb budeme rádi vracet.
- Lenka Sonnková
Vřele Petru jako koučku doporučuji, je empatická, příjemná, dodá sílu a má opravdu dar Vás posunout dál.
- Lenka Kvaltýnová
Nikdy jsem nevěřila, že by koučink mohl mít nějaký efekt, nicméně Petra mě přesvědčila o opaku. Na koučinku už jsem byla vícekrát a vidím na sobě pozitivní změny. Děkuji!
- Petra Kubáčová
Petra je úžasně pozitivní a optimistický člověk. Svým vysoce profesionálním přístupem a znalostmi dokáže v člověku probudit skrytý potenciál a doslova nakopnout k lepšímu. Její výsledky jsou ohromující!
- Martina Kočárníková
Petra je člověk na správném místě. Její vlastnosti, schopnosti a zkušenosti ji přímo předurčují pro práci kouče. Její sezení jsou efektivní, nabijí vás pozitivní energií, uvědomíte si, jaké jsou vaše zažité omezující vzorce chování a s pomocí různých technik vás dokáže velmi rychle posunout k požadovanému stavu či cíli.
- Martin Hájek
Petra was certainly very professional and helpful and her charisma and her methods of work were needed for a step ahead of myself and my company. Thanks again for the pleasant collaboration.
- Antonio Ciullo
Petra je velice empatická a pozitivní osobnost. Setkání s ní bylo pro mne velice inspirující, protože mi ukázala způsob, jak poznat lépe samu sebe, své životní hodnoty a jakým způsobem dosahovat cílů ve svém životě.
- Lenka
Jak jsem měla možnost Petru poznat, je její cesta profesionálního kouče tou správnou. Její entuziasmus je zdravě nakažlivý. Její profesionální a komunikační schopnosti přivést Vás na tu správnou cestu v rozvoji osobního i profesního potenciálu jsou nezměrné. Spolupráce s Petrou je vykročením tím správným směrem.
- Lenka Jarošová
Petru jako kouče určitě doporučuji. Je to profík a člověk na správném místě se správnou dávkou empatie.
- Magdalena Lukášová
Se sebe rozvojovými školeními mám již své zkušenosti, a proto můžu objektivně zhodnotit také workshop, kterého jsem se nedávno zúčastnila. Tento workshop mě donutil se podívat na samu sebe jinýma očima a mimo jiné pochopit, že to, jací jsme vůči sobě, odráží naše vztahy k ostatním. Oceňuji perfektní přípravu a profesionální přístup koučky Petry Sršňové, díky které byla prezentace svižná a poutavá zároveň. Můžu jen doporučit.
- Veronika Obroučková
Petra is a highly emphatic person with a strong dedication to listen and to understand. She is able to create an outstanding positive environment where people can open up. I worked with Petra for over 8 years in challenging projects together. She is truly passionate in what she does and has an outstanding professional understanding.
- Joachim Sauter
Petru jako kouče vřele doporučuji. Pomohla mi nahlas si přiznat mé nejistoty, pochybnosti a obavy, které mě omezovaly. Následně mě pak i navedla na cestu, jak je eliminovat. Pro mě osobně to byl po stránce emocí velmi silný zážitek, za který jsem nesmírně vděčná!
- Ing. Jana Průchová
Pracovat na svém osobním rozvoji je základem pro to, co předáváme dál svým dětem. Doporučuji jakýkoliv Petry workshop, protože Vás posune dál a začnete pracovat sám na sobě. Koučka Petra je empatická profesionálka, která Vám ukáže cestu, jak toho docílit. Její workshopy jsou obohacující, perfektně připravené a praktické. Každý by měl začít sám u sebe a Petra Vám ukáže, jak na to.
- Denisa Kejlová
Petra má skvěle propracovanou koučovací metodiku s velkým důrazem na cíl, který chce klient dosáhnout. Svým osobním vřelým přístupem dodává energii a naději, že nic není nemožné a každá překážka v životě nebo v práci je zvládnutelná. Setkání s ní bylo pro mě velkým přínosem!
- Jiří Suchý
Doporučuji Petru v oblasti osobního i profesního rozvoje. Někdy je potřeba nebýt na problém sám, využít pomoci někoho, kdo Vás nasměruje tam kde chcete být a dodá Vám odvahu. Pojďme si život užít! Žijeme jen jednou! Děkuji za Petry čas 🙂
- Helena Selicharová
Mám za sebou kurz Jak na zdravé sebevědomí, na začátku kurzu jsem byla rozpačitá, plná pochyb, ne z lektorky Petry, ale ze sebe. Postupně jsem stud i pochyby odhodila. Petra byla skvělým koučem, co nejvíc oceňuji, že jsem si na různé životní řešení přišla sama – paní Petra mě jen vedla!!! Hrozně mi pomohlo psát si situace na papír – klady a zápory, vždy u mě převažovaly kladné věci a to u člověka s nízkým sebevědomím nečekáte. Byly to skvěle strávené tři hodiny, nabilo mě to energií a chutí o sobě tolik nepochybovat jako o ženě, matce, manželce, kamarádce… Děkuji!
- Veronika H.
Absolvovala jsem u Petry kurz Jak na zdravé sebevědomí a mohu kurz i lektorku vřele doporučit. Petra je velice vnímavá, pozorná, vždy si ví rady a pokaždé umí položit otázku tak, aby se člověk víceméně sám dobral pochopení kořenů svých potíží či možností jejich řešení. Rozhovor probíhal přirozeně, přátelsky a zároveň vysoce profesionálně, vždy směřoval k jasnému cíli. K Petře jsem nabyla velké důvěry, což je u koučinku nesporně klíčové. Moc jí děkuji za umožnění posunu ve svém osobním rozvoji.
- Zuzana S.
Spolupráce s Petrou byla pro nás velmi přínosná. Svým moderním a otevřeným přístupem nám dala nové podněty k nastavení a pochopení rolí jednotlivých členů týmu a trochu nás tak tímto pozitivně “zrestartovala”. Díky a doporučuji.
- Šimon Hamerský
Co bys ještě potřebovala vědět, aby ses mohla rozhodnout? Napiš mi na e-mail 
Petra Sršňová | Transformační kouč
Přejít nahoru